O nas

Reprezentowana przez nas firma Cook Compression Ltd jest firmą amerykańską należącą do grupy DOVER. Cook Compression oprócz wielu fabryk i oddziałów w USA posiada fabrykę w miejscowości Ellesmere Port w Wielkiej Brytanii pomiędzy Manchesterem i Liverpoolem.

Cook Compression jest od 100 lat znanym producentem wyposażenia sprężarek tłokowych.

Firma sama produkuje materiały termoplastyczne używane do wyrobu pierścieni tłokowych i dławicowych oraz do elementów zaworów takich jak: płytki, pierścienie, dyski itp.


Cook Compression jest oficjalnym
dostawcą części sprężarek ARIEL.


Firma TECH-TRANSFER Włodzimierz Olszewski z siedzibą w Warszawie, powstała w 2011 roku, jest oficjalnym i wyłącznym przedstawicielem Cook Compression Ltd w Polsce. Niżej podpisany posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie dostaw wyposażenia sprężarek tłokowych, wprowadzając firmę Hoerbiger na rynek polski.

Dlaczego zawory i inne produkty Cook Compression mają wysoką jakość, charakteryzują się innowacyjnością i są jednocześnie najtańsze na rynku?

Decyduje o tym bezpośrednia forma sprzedaży bez rozbudowanych szczebli pośrednich, zatrudniających masę wysoko opłacanych urzędników a mieszczących się w kosztownych szklanych biurowcach.
A jak wiadomo wysokie koszty dystrybucji zawsze ponosi kupujący towar.

Włodzimierz Olszewski

Mapa strony